Oferta dla firm

Szanowni Państwo,
naszą ofertę kierujemy do pracowników i kadry zarządzającej Państwa firmą. Proponujemy pakiety zbiorowe, jak i indywidualne pakiety dla pracowników.
W gabinecie fizjoterapeutycznym „Margos”, powstałym w 2002r., zajmujemy się kompleksową rehabilitacją pacjentów. Świadczymy usługi z zakresu masażu leczniczego, kinezyterapii oraz fizykoterapii. Szeroki wachlarz zabiegów, którymi dysponujemy, indywidualne podejście do każdego z pacjentów oraz wysoce wykwalifikowany personel sprawiają, że nasz gabinet budzi zaufanie wśród wielu pacjentów. Zajmujemy się m.in. profilaktyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa, usprawnianiem po wypadkach komunikacyjnych, oraz leczeniem innych schorzeń ortopedycznych i neurologicznych, walczymy ze stresem poprzez masaż relaksacyjny.
Jeśli Państwa firma prowadzi już inne formy pakietów pracowniczych (basen, aerobic, siłownia) nasza oferta może urozmaicić i uzupełnić dostępne już formy aktywności czy wypoczynku. Osoby z Państwa firmy, które nie pływają, nie trenują siłowo, doskonale zadbają o kondycję poprzez naszą ofertę masażu, kinezyterapii i fizykoterapii.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznanie się ze szczegółową ofertą – www.gabinetmargos.pl

Zespół fizjoterapeutyczny gabinetu ”MARGOS”